Dijital Reklam Ajansı | Ajans Sirius

Adres

Mutlukent Mahallesi 1920. Cadde, Çankaya, ANKARA

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarının dünya genelinde milyarca kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Ülkemizde bile nüfusun neredeyse %60’ı herhangi bir sosyal medya platformunu kullanıyoruz. Buradaki gücü görebildiniz mi? Bu güçten en etkin bir şekilde yararlanmak istemez misiniz? Sosyal medyanın gücünü sizler için sonuna kadar kullanıyoruz. Markanız ve kurumsal kimliğiniz için fark yaratacak paylaşımlar yapıyoruz. Böylece daha çok kişiye ulaşıyor ve daha çok kazanıyorsunuz. Özellikle sosyal medya mecralarında etkili olan; promosyon, çekiliş ve kampanyalarınızı yönetiyoruz. Böylece daha çok takipçi elde ediyorsunuz. Yani hedef kitleniz hiç olmadığı kadar artıyor.


Bizimle İletişime Geçin

Devir artık Sosyal Medya devri.
Hedef kitleniz orada.
Hemen formu doldurarak Sosyal Medyanın gücünü hissetmeye başlayın.

Bizimle İletişime Geçin

SSS

İşletmeleriniz için Facebook ve Instagram işletme sayfası oluşturuyoruz. Ayrıca Twitter ve Linkedin hesaplarınızı yönetiyoruz.

Günde en az bir adet olmak üzere paylaşım gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz paylaşım adedine siz de karar veriyorsunuz. Hedef kitle kazanımına göre paylaşım sayısını belirlemede ve tüm süreci yönetmede sizlere yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya sayfalarınızı analiz ediyoruz. Eğer henüz bir hesabınız yoksa işletme hesabı oluşturuyoruz. Hesaplarınızda etkili görsel ve yazınsal materyalleri paylaşıyoruz. Tüm kampanyalarınızı sayfanızda yönetiyoruz.