Dijital Reklam Ajansı | Ajans Sirius

Adres

Mutlukent Mahallesi 1920. Cadde, Çankaya, ANKARA

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Hedef kitleniz sizi görmedikten sonra yapılan çalışmaların ne değeri var ki? İnternet galaksisinde tamamen görünmenizi sağlıyoruz. Üstelik en uzaklardan bile! Markalarınız için kurumsal duruşunuzu yansıtan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Etkili görsele sahip yaratıcı logolar tasarlayarak, tamamen markanızı ve kurumunuzu yansıtan sloganlar üreterek, müşterilerinize sağladığınız hizmeti en iyi şekilde anlatarak gerçekleştiriyoruz. web sitenizin tasarımında görsel, işitsel ve yazılı materyalleri yaratıcı bir şekilde kullanıyoruz.

Markanız kurumsal sektörde nasıl fark yaratır biliyor musunuz? Tabi ki stratejik imaj çalışmalarıyla… Tüm bu süreçte sizlerle beraber çalışıyor, sizlerden aldığımız bilgiler bize ilham sağlıyor.


Bizimle İletişime Geçin

Kurumsal imajınızın en iyisi olmasını istiyorsanız, hemen harekete geçin.
Formu doldurun sizi arayalım.

Bizimle İletişime Geçin

SSS

Yaratıcı logo ve slogan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Marka hem sizin için hem de bizim için oldukça önemli. Markanızın daha çok kişiye görünebilmesi için stratejik imaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle rakip analizi gerçekleştiriyoruz. Analiz sonuçlarını ekibimizle değerlendirerek, rakiplerinizde bulunandan daha iyi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Böylece rakiplerinizin hep bir adım önünde yer alıyorsunuz.