İdeasoft Ankara Bayisi

Ajans Sirius

İdeasoft Ankara Bayisi

Anahtar Teslim E Ticaret Sitesi

Tüm İdeasoft Paketlerin %10 İndirimli Fiyatlar

İdeasoft Ankara bayisi olarak e ticaret alanında her zaman yanınızdayız. Uygun fiyatlar ile E Ticaret paketleri satışı ve satış sonrası destek ile hayalinizdeki siteye kolay ulaşın.

Hemen arayın fırsatları kaçırmayın. Sadece e ticaret paketi satışı değil aynı zamanda site kurulumu, site tasarımı, dijital reklam yani google ve sosyal medya reklamları, pos, kargo ve fatura entegrasyonları ile satış sonrasında da size destek olalım.

Ajans Sirius ile hayallerinize kolay ulaşın. Hem uygun fiyatlar ile bir e ticaret sitesi sahibi olun, hemde satış sonrası tam kapsamlı dijital pazarlama desteği ile kısa sürede hayal ettiğiniz satış rakamlarını elde edin.

Kişiye özel tasarımlar ile şık ve tam istediğiniz gibi bir e ticaret siteniz olsun. 

İdeasoft Ankara Bayi
ideasoft ankara bayisi

e ticaret sitesi maliyetleri

E Ticaret Sitesi Kurulumu:

  • Dijitalde kurumsal kimliğinizi oluşturarak işe başlarız.
  • Sonrasında online alışveriş e ticaret sitenizi kurarız, ürünleri yükleriz.
  • Daha sonra Google My Business ve Google Maps kaydınız yapılır.
  • Google Tag Manager, Google Merchant ve Google Analytics ve Google Ads gibi gerekli hesaplar açılır.
  • Tüm Hesaplar birbirine bağlanır.
  • Sosyal Medya hesapları açılır.
  • Rakip analizi yapılır.
  • Hedef kitle, hedef zaman ve lokasyonlar belirlenir.
  • Reklam kampanyaları kurgulanır, üretilir ve yayınlanır.
  • Son olarak da Google Ads ve sosyal medya reklamları ile satışlarınızı başlatırız.

E Ticaret Danışmanlığı?

E Ticaret yönetiminde yalnızca site ve reklam yönetimi yapmıyoruz. Aynı zamanda rakip analizi, sektör ve piyasa analizi gibi pek çok veriyi işleyerek size satış odaklı danışmanlıkta sağlıyoruz.

Sitemde Ne Satabilirim?

Sitenizde her şeyi satabilirsiniz. Çok genel bir ayrım yapmak gerekirse, ya çok az kişinin sattığı, piyasada nadir bulunabilen ürünlerden tekel olarak başlamak ya da çok satış hacmi yüksek ürünleri uygun fiyata tedarik edip yine çok fiyatlara satarak rekabet odaklı başlamak işleri biraz kolaylaştırır.

Satış Sitemize Reklam Vermek Şart mı?

Etkin pazarlama ve satış yapabilmemiz için satış odaklı reklam kampanyaları kurgulayıp, yayınlayıp ve devamında profesyonel bir şekilde yönetimini yapmak şart.

Şirket Kurmak Gerekli Mi?

İnternetten satış yapabilmeniz için bir şirketinizin olması gerekli. Biz ajans konusunda bu konuda da gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

E Ticaret Sitesi Sıkça Sorulan Sorular?

 

Hemen Sonuç Alır mıyım?

Hesabınıza anahtar kelime eklendiğinde google paneli sizin her anahtar kelimenize ayrı ayrı kalite puanı verir. Bu puan sizin anahtar kelimenizin web sitenizin ne kadar kullanıldığı, web sitenizin açılış hızı ve mobil uyumluluğu gibi pek çok unsura bağlıdır ve direkt olarak maliyetlerinizi etkiler.

Hemen Sonuç Alır mıyım?

E Ticaret sitenizin ve reklamlarınızın kurulumu tamamlandığında, satış yapmaya başlarsınız.

Başarılı Olur Muyum?

Ne sattığınızın ya da nasıl sattığınızın hiçbir önemi yok. Rekabetçi ve müşteri dostu olduğunuz sürece tabi ki başarılı olursunuz. Unutmayın oyunu kurallarına göre oynamak şart.

Hemen Sonuç Alır mıyım ?

Hesabınıza anahtar kelime eklendiğinde google paneli sizin her anahtar kelimenize ayrı ayrı kalite puanı verir. Bu puan sizin anahtar kelimenizin web sitenizin ne kadar kullanıldığı, web sitenizin açılış hızı ve mobil uyumluluğu gibi pek çok unsura bağlıdır ve direkt olarak maliyetlerinizi etkiler.

Yönetime Neler Dahil?

E Ticaret yönetiminde: Ürün Yönetimi, Entegrasyonların Yönetimi, Site Yönetimi, Google Reklamları ve Sosyal Medya Reklamları yönetimi dahil. Kısaca sizin tüm dijital pazarlama ve satış operasyonlarınızı yönetiyoruz.

E Ticaret Sitesi Nasıl Kurabilirim?

E Ticaret Sitesi kurmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Biz tüm sürecin kurulumu ve devamında da yönetiminde hep yanınızdayız.

Sitenin Yönetimi Kolay Olacak Mı?

Kuracağımız sitenin yönetimi çok basit. Sizin sadece müşteri hizmetlerini iyi yönetip, kargolama ve kargo takibi yapmanız yeterli.