Dijital Reklam Ajansı

Google Reklamları

Google’da Reklam Verin

Google Reklamları ile Ticaret Hacminizi Artırın

BİR SİRİUS A.Ş MARKASI

Türkiye’de ve Tüm Dünya’da Google’a Reklam Ver

Bildiğiniz üzere marka değerinin artırılması ve daha çok müşteriye ulaşım sağlanması için reklam şarttır. Reklamın değeri günümüzde bile artarak devam ediyor.

Milyarlarca kişinin kullandığı Google’da daha görünür olabilmeniz, web sitenizin aramalarda ilk sıralarda yer alması için google reklam hizmeti veriyoruz.Sizde hedef kitlenize daha çabuk ulaşmak istemez misiniz? Daha çok müşteriye ulaşarak, gelirlerinizi artırmaya ne dersiniz? O zaman sizler için özel olarak yapacağımız reklam çalışmaları hizmetinden mutlaka yararlanmalısınız.

Yaratıcı içerikler hazırlama, en iyi görsel ve işitsel materyalleri kullanma, sitenizde yer alan ürün ve linklerin paylaşımı gibi web sitenizi üst sıralara taşıyacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

google reklam verme 1
Google'da reklam ver

Google Reklamları ile Büyüyelim

Google Ads hesabını değil aynı zamanda Youtube ve My Business (google haritalar) hesaplarınızı da tek bir çatı altında yönetiyoruz. Düzenli olarak raporlama yapıp, yapılan operasyonları birlikte analiz edip, sürdürülebilir stratejiler geliştirerek firmanızı ileriye taşıyoruz. E daha ne olsun?

Hizmet bölgerimiz: Türkiye, Amerika, Kanada, Avrupa, Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika, İsviçre, Norveç ve daha bir çok ülke.

Google reklam ajansı olarak, sizin reklamlarınızı da dilediğiniz yerde, dilediğiniz şekilde tüm Google mecralarında yayınlayalım, satışlarınızı ve kârınızı artıralım üstelik düşük maliyetlerle.

Google’da reklam verme fiyatları ve detayları için bizimle iletişime geçin

google reklamları 3

Google’da Reklam Vermek İçin

  • Öncelikle hedef kitleyi belirleriz.
  • Rakip analizi yaparız.
  • Hangi reklam alanlarını kullanacağımızı belirleriz.
  • Anahtar kelime çalışması yaparız.
  • Reklam metinleri ve açıklamalarını hazırlarız.
  • Bütçeyi belirleriz.
  • Reklamı hangi lokasyonlarda, hangi gün ve saatlerde yayınlanacağımızı belirleriz.
  • Kampanyalarınızı oluşturur, reklamlarınızı tasarlar ve yayınlarız. Firmanız kısa sürede hedef kitlenizde olan potansiyel müşterilerinize temas eder.

Google Reklam Ajansı

Ajans Sirius

Ajans Sirius ile bütçeniz emin emin ellerde. Google reklam ajansı olarak firmanız için özel olarak belirleyeceğimiz stratejiler ve yapacağımız analizlerle bütçenizi maksimum verimde kullanarak hedef  kitlenize doğru şekilde temas edelim. Doğru stratejiler ve maksimum performansla, etkin google reklamları sayesinde satışlarınızı artıralım.

Anahtar Kelime Kalite Puanı Nedir?

Hesabınıza anahtar kelime eklendiğinde Google Ads sizin her anahtar kelimenize ayrı ayrı kalite puanı verir. Bu puan, sizin anahtar kelimenizin web sitenizde, ne kadar kullanıldığı, web sitenizin açılış hızı mobil uyumluluğu gibi bir çok unsura bağlıdır ve direkt olarak reklam maliyetlerinizi etkiler.

Reklam Vermek İçin Web Sitesi Şart Mı?

Google’da reklam vermek için web sitenizin olması gereklidir. Web sitenizin de aynı zamanda açılış hızı, mobil uyumluluk, görsellerin optimize edilmiş olması, anahtar kelimelerle alakalı içerikler barındırıyor olması gibi bir çok gerekliliği de sağlıyor olması gerekir. Bu durum reklamlamlarınızın kalitesini doğrudan etkiler.

Hemen Sonuç Alır mıyım ?

Reklam vermeye başladığımızda ortalama 1 hafta gibi bir sürede sonuç almaya başlarsınız. Ancak Google Ads uzun vadeli bir yatırımdır. Bu yüzden Google Ads üzerinde bir yatırım yapacaksınız, bunu uzun vadeli düşünürseniz çok daha iyi sonuçlar alırsınız.

Google Reklam Ücretleri

Google’a reklam vermek için ajansımız tüm google alanlarında reklamları kurgulamak, yayınlamak ve devamında etkin çalışmasını sağlamak için aylık bir hesap yönetim ücreti almaktadır. Bu ücret hesabı yönetmek için bir ay içinde harcanacak toplam zamana göre belirlenmekte olup her hesapta farklılık göstermektedir.

Google ise bizim vereceğimiz bütçe kadar reklam gösterimi yapacağı için günlük olarak sizin belirleyeceğiniz rakam kadar sizden reklam gösterim ücreti alacak ve bütçe tutarı kadar harcama yaparak reklamlarımızı potansiyel müşterilerimize gösterecektir. Google Ads’de belirleyeceğiniz ücret ulaşacağınız müşteri sayısı ile doğru orantılıdır. Yani ne kadar bütçe o kadar dönüşüm diyebiliriz.

Google My Business (haritalar) Yönetimi Dahil Mi?

Google hesabını yönettiğimiz firmaların aynı zamanda google my business (haritalar) hesaplarını da aktif olarak yönetiyoruz.

Youtube Google Hesap Yönetimine Dahil Mi ?

Youtube reklamları da google panelinden yapılmakta olup, ajansımız youtube reklam yönetimi için fazladan bir ücret almamaktadır.

Google Ads Reklam Türleri

Arama Ağı Reklamları (Search Ads)
Görüntülü Reklam Ağı Reklamları (Display Ads)
Remarketing Reklamları (Yeniden Pazarlama Reklamları)
Uygulama Reklamları
Alışveriş Reklamları (Shopping Ads)
Telefon Araması Üreten reklamlar

Google Ads Reklam Verme?

Google Ads web sitenizin google arama motorunda yapılan aramalarda ve Google iş ortaklarında daha görünür olmanızı sağlayan bir google hizmetidir.

Google’a Nasıl Reklam Verebilirim?

Google’da web sitenizin reklamını yayınlamak için bizi aramanız yeterli.