E Ticaret Sitesi

E Ticaret Siteni Birlikte Kuralım. Sende Kısa Sürede E Ticaret Sitesi ile Tüm Dünya’ya Satış Yapmaya Başla! 

Ajans Sirius, Dijital Reklam Ajansı Ankara

Dijital:
Bizim Sanatımız
Sizin Kârınız

E Ticaret Sitesi Türkiye ve Tüm Dünya'ya Satış Yap

E Ticarete girmek mi istiyorsunuz ya da mevcut sisteminizde ki satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz ? Bu alanda bir danışmana ve stratejileri belirleyip, operasyonları yönetecek bir ajansa mı ihtiyacın var ? O zaman doğru adrestesiniz.

Sizin de e-ticaret sitenizi 1-2 ay gibi bir sürede istediğiniz şekilde düşük maliyetler ile kurabiliriz. Kurduğumuz online alışveriş sitenizden satış yaparak, ticaret hacminizi büyütebilirsiniz.

Nasıl mı ?

Ajans olarak firmamızın tam kapsamlı ve seo uyumlu hızlı ve sorunsuz ihtiyaçlara cevap veren bir e ticaret sitesi kurarız. Google’ın tüm reklam alanlarını ve araçları aktif olarak kullanırız. Sosyal medya hesapları amaca yönelik kurup yine satışa yönelik paylaşımlarda bulunur ve aktif reklam kapsamları ile satışlarımızı artırırız. En önemli kuracağımız sistem uyumlu çalışmasına özen gösterip, ayırdığınız bütçeyi etkin ve verimli şekilde kullanırız.

Sonuç olarak kısa bir sürede tüm alanlarda, tam kapsamlı bir e ticaret sistemine sahip olursunuz ve tüm dünyaya 7/24 satış yapabilirsiniz.

E ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi almak, e ticaret sitesi kurma maliyetini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Sizde daha fazla gecikmeden dijital ortamda yerinizi şimdiden alın ya da faaliyetlerinizi şimdiden artırın. Rekabette geride kalmayın . Çünkü e ticaret toplam ticaret içerisinde ki payını Türkiye ve tüm dünyada olduğu gibi sürekli artıran ve artırmayada devam edecek olan bir alan. 

e ticaret sitesi
e ticaret sitesi maliyetleri

E Ticaret Sitesi Kurulumu:

  • Dijitalde kurumsal kimliğinizi oluşturarak işe başlarız.
  • Sonrasın da online alışveriş e ticaret sitenizi kurarız, ürünleri yükleriz.
  • Daha sonra Google My Business ve Google Maps kaydını yapalır.
  • Google Tag Manager, Google Merchant ve Google Analytics ve Google Ads gibi gerekli hesapalar açılır.
  • Tüm Hesaplar birbirine bağlanır.
  • Sosyal Medya hesapları açılır.
  • Rakip analizi yapılır.
  • Hedef kitle, hedef zaman ve lokasyonlar belirlenir.
  • Reklam kampanyaları kurgulanır, üretilir ve yayınlanır.
  • Son olarakta Google Ads ve sosyal medya reklamları ile satışlarınızı başlatırız.

E Ticaret Danışmanlığı?

E Ticaret yönetiminde sadece site ve reklam yönetimi değil, aynı zamanda rakip analizi, sektör ve piyasa analizi gib bir çok veriyi işleyerek size satış odaklı danışmanlıkta yapıyoruz.

Sitemde Ne Satabilirim?

Kısaca her şeyi satabilirisiniz. Çok genel bir ayrım yapmak gerekirse, ya çok az kişinin sattığı, piyasa nadir bulunabilen ürünlerden tekel olarak başlamak ya da çok satış hacmi yüksek ürünleri uygun fiyata tedarik edip yine çok fiyatlara satarak rekabet odaklı başlamak işleri biraz kolaylaştırır.

Satış Sitemize Reklam Vermek Şart mı?

Etkin pazarlama ve satış yapabilmemiz için satış odaklı reklam kampanyaları kurgulayıp, yayınlayıp ve devamında profesyonel bir şekilde yönetimini yapmak şart.

Şirket Kurmak Gerekli Mi?

İnternetten satış yapabilmeniz için Bir şirketinizin olması gerekli. Biz ajans konusunda bu konuda da gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

E Ticaret Sitesi Fiyatları?

E Ticaret sitesi maliyetleri, nasıl bir site tasarımı istendiği, kaç adet ürün satılacağı, hangi sektör olunacağı gibi bir çok etmene göre değişmektedir. Sabit bir fiyat olmayıp detaylı maliyet analizi için bizimle iletişime geçin.

Hemen Sonuç Alır mıyım?

Hesabınıza anahtar kelime eklendiğinde google paneli sizin her anahtar kelimenize ayrı ayrı kalite puanı verir. Bu puan sizin anahtar kelimenizin web sitenizin ne kadar kullanıldığı web sitenizin açılış hızı mobil uyumluluğu gibi bir çok unsura bağlıdır ve direk olarak maliyetlerinizi etkiler.

Hemen Sonuç Alır mıyım?

E Ticaret sitenizin ve reklamlarınızın kurulumu tamamlandığında, satış yapma başlarsınız.

Başarılı Olur Muyum?

Ne sattığınızın ya da nasıl sattığınızın hiç bir önemi yok. Rekabetçi ve müşteri dostu olduğunuz sürece tabiki başarılı olursunuz. Unutmayın oyunu kurallarına göre oynamak şart.

Hemen Sonuç Alır mıyım ?

Hesabınıza anahtar kelime eklendiğinde google paneli sizin her anahtar kelimenize ayrı ayrı kalite puanı verir. Bu puan sizin anahtar kelimenizin web sitenizin ne kadar kullanıldığı web sitenizin açılış hızı mobil uyumluluğu gibi bir çok unsura bağlıdır ve direk olarak maliyetlerinizi etkiler.

Yönetime Neler Dahil?

E Ticaret yönetiminde: Ürün Yönetimi, Entegrasyonların Yönetimi, Sitenin Yönetimi, Google Reklamları ve Sosyal Medya Reklamları yönetimi dahil. Kısaca sizin tüm dijital pazarlama ve satış operasyonlarınızı yönetiyoruz.

E Ticaret Sitesi Nasıl Kurabilirim?

E Ticaret Sitesi kurmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Biz tüm sürecin kurulumu ve devamında yönetiminde hep yanınızdayız.

Sitenin Yönetimi Kolay Olacak Mı?

Kuracağımız sitemin yönetimi çok basit. Sizin sadece müşteri hizmetlerini iyi yönetip, kargolama ve kargo takibi yapmanız yeterli.