Biz Kimiz ?

Dijital Reklam Ajansı Sirius.
Google Reklamları
Sosyal Medya Reklamları
E Ticaret Sitesi & Web Sitesi Tasarımı

Ajans Sirius, Dijital Reklam Ajansı Ankara

Dijital:
Bizim Sanatımız
Sizin Kârınız

Biz Kimiz?

2018 yılında küçük bir girişim olarak kurulan ajansımız, bu gün bir çok firmaya google reklamları, sosyal medya reklamları, e-ticaret yönetimi, web tasarımları gibi bir çok alanda dijital pazarlama yönetimi yapmaktadır.

Biz dijital reklam ajanslarının ötesinde bir dijital pazarlama ajansıyız diyebiliriz. Herkesin ‘farklı olmaya’, ‘fark yaratmaya’ odaklandığı bu dönemde bizim en büyük farkımız başarı hırsımız. Biz Türkiye’nin ‘En Büyük’, ‘En Çok Kazanan’, ‘En Çok Büyüyen’ ajansı olmak istemiyoruz. Bir tanımlama yapmak gerekirse müşteri memnuniyeti konusunda en başarılı ajans olmak istiyoruz.

‘Pazarlama bir sanattır ve kişiye özeldir.’ Kuralları ve sınırları yoktur felsefesi ile; sonsuz olan bu alanda sizinde bir hikayeniz olsun istiyorsanız, gelin hikayenizi birlikte yazalım. Biz sanatımızı icra edelim sizin ticaret hacminiz artsın! Unutmayın pazarlama hikayeler üzerine kuruludur ve hikayesi iyi olan kazanır.

dijital reklam ajansı - ajans sirius
pr

İletişimde saygı, sevgi ve güven duygularını ön planda tutmak

İçerik Pazarlaması

Kaliteli işi, uygun fiyat politikası ile kısa zamanda yapmak

Dijital Reklam Ajansı Ankara

Maksimum performans minimum maliyet ile hedefe ulaşmak

web sitesi tasarımı

Neler Yapmadık ki!

Web site tasarımı ile işe başladık. Daha sonra Google reklamları ile ilgilenmeye başladık. Bu işte de başarılı olunca kurumsal kimlik oluşturma işlerine el attık. Tabi ki kurumsal kimlik tasarımı söz konusu olunca sosyal medya yönetimini es geçmek olmazdı. Sosyal medya reklamları ve SEO derken işlere yetişemez olduk.

Vazifemiz Kutsaldır

Ekip çalışmasına değer veriyoruz. Bize göre iletişim olmadan hiçbir şey yapılamaz. Profesyonel hizmet verebilmek için her türlü olanağı kullanıyoruz. Amacımız galaksimize aldığımız her markanın yıldız olmasını sağlamak. Markanın değerli olması için konsept ve imaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Onları hidrojen ve helyum ile besleyerek, en uzan galaksiden bile görünebilecek birer yıldıza dönüştürüyoruz. Kurumsal markaları göz kamaştıracak hale getiriyoruz.

Parlak Bir Görünüme Sahibiz

Yaratıcı çalışma bizim baş vizyonumuz. Bu yüzden hep daha önce yapılmayanı yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda ise oldukça başarılıyız. Markalar ile bu sayede uzun soluklu işbirliği gerçekleştirebiliyoruz.

Amaçlarımızdan birisi de ülke ekonomisine ve internet kültürüne önemli katkılar sağlamak.