Dijital Reklam Ajansı | Ajans Sirius

Adres

Mutlukent Mahallesi 1920. Cadde, Çankaya, ANKARA

Biz Kimiz?

Sirius Hakkında Bilinmeyenler

5 yıl önce Freelance olarak ışık yaymaya başladı. Kurulduğunda 3 takım yıldızdan oluşuyordu. Daha sonra galaksinin en parlak yıldızı oldu. 5 yıl boyunca dünya gezegeni de dahil olmak üzere Web evrenine ışık saçmaya devam ediyor.

 

2015 yılında internet dünyasına 3 arkadaş adım attık. Oldukça heyecanlı ve azimliydik. Gerçi hala da öyle… Baktık ki elimizi attığımız her işte başarılı oluyoruz, neden kurumsallaşmayalım ve neden daha fazla insana yardımcı olmayalım diye düşündük.


Başkent Ankara’da başlayan yolcuğumuz hala ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Heyecanımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

İletişimde saygı, sevgi ve güven duygularını ön planda tutmak

Kaliteli işi, uygun fiyat politikası ile kısa zamanda yapmak

Gizlilik kurallarının bilincinde olarak hassas davranmak

Neler Yapmadık ki!

Web site tasarımı ile işe başladık. Daha sonra Google reklamları ile ilgilenmeye başladık. Bu işte de başarılı olunca kurumsal kimlik oluşturma işlerine el attık. Tabi ki kurumsal kimlik tasarımı söz konusu olunca sosyal medya yönetimini es geçmek olmazdı. Sosyal medya reklamları ve SEO derken işlere yetişemez olduk.

Bu yüzden yıldız takımımıza yeni ve yetenekli üyeler almaya karar verdik.

 

Vazifemiz Kutsaldır

Ekip çalışmasına değer veriyoruz. Bize göre iletişim olmadan hiçbir şey yapılamaz. Profesyonel hizmet verebilmek için her türlü olanağı kullanıyoruz. Amacımız galaksimize aldığımız her markanın yıldız olmasını sağlamak. Markanın değerli olması için konsept ve imaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Onları hidrojen ve helyum ile besleyerek, en uzan galaksiden bile görünebilecek birer yıldıza dönüştürüyoruz. Kurumsal markaları göz kamaştıracak hale getiriyoruz.

 

Parlak Bir Görünüme Sahibiz

Yaratıcı çalışma bizim baş vizyonumuz. Bu yüzden hep daha önce yapılmayanı yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda ise oldukça başarılıyız. Markalar ile bu sayede uzun soluklu işbirliği gerçekleştirebiliyoruz.

Amaçlarımızdan birisi de ülke ekonomisine ve internet kültürüne önemli katkılar sağlamak.